Panel uživatele

Vodou rozpustná maska na obličej "Perlový pudr", 100 g

Vodou rozpustná maska na obličej "Perlový pudr", 100 g

Posiluje obranné síly buněk, aktivizuje povadlou, unavenou pleť a zvyšuje její imunitní schopnosti. Hydratuje a vyživuje, dodává pleti svěžest a pružnost. Stimuluje krevní oběh a napomáhá regeneraci buněk.

169 Kč

Body: 4.2

Skladové číslo: 50224

Dostupnost: Vyprodáno

TianDe vodou rozpustná maska "Perlový pudr" sestává ze 100% z perlového pudru - rozemletých přírodních perel. Perly obsahují 22 druhů aminokyselin jež jsou pro pokožku velmi potřebné. Fungují jako přírodní hydratační faktor. Perly jsou přírodním zesvětlovačem. Potlačují produkci melaninu, pomáhají obnovit zdravé vyzařování pleti a odstranit pigmentové skvrny.

Účinky: Posiluje obranné síly buněk, aktivizuje povadlou, unavenou pleť a zvyšuje její imunitní schopnosti. Hydratuje a vyživuje, dodává pleti svěžest a pružnost. Stimuluje krevní oběh a napomáhá regeneraci buněk. 

Skládá se z perlového prášku - rozdrcených přírodních perel. Aktivuje povadlou a unavenou pleť, chrání před nepříznivými vlivy okolního prostředí. Výborně hydratuje a vyživuje, vyhlazuje vrásky, dodává svěžest, pevnost a pružnost.

POUŽITÍ:
Suchou směs smíchejte s teplou převařenou vodou (+30 °C) a rozmíchejte do vytvoření husté konzistence. Aplikujte na čistou, suchou pleť obličeje a krku na 15 až 20 minut, poté masku sejměte, zbytky opláchněte vodou. Vhodné pro všechny typy pleti.

Naposledy navštívené

Přihlášení