Panel uživatele

Šampón na vlasy Zlatý zázvor 300ml

Šampón na vlasy Zlatý zázvor 300ml

Produkty se zázvorem jsou vhodné pro poškozené vlasy, které dokáží obnovit a zregenerovat. Zázvorový extrakt (Ginger Extract) je produktem získávaným z kořene zázvoru lékařského.

357 Kč

Body: 10.3

Skladové číslo: 21308

Dostupnost: Skladem

Produkty TianDe se zázvorem jsou vhodné pro poškozené vlasy, které dokáží obnovit a zregenerovat. Zázvorový extrakt (Ginger Extract) je produktem získávaným z kořene zázvoru lékařského (Zingiber officinale Roscoe). Obsahuje terpentýn, vitamíny C, B1, B2 a esenciální aminokyseliny. Má antioxidační, tonizující, anestetické účinky. Omezuje vypadávání vlasů a odstraňuje lupy díky protizánětlivým a antimikrobním vlastnostem. Kořen zázvoru aktivně stimuluje lokální mirkocirkulaci, oživuje nečinné vlasové folikuly. Zásobuje vlasy a pleť látkami, jejichž nedostatek je často příčinou vypadávání vlasů. Díky svému jedinečnému přírodnímu složení šampon efektivně potlačuje zvýšenou produkci tuku v mazových žlázách a odstraňuje lupy. Výtažek ze zázvoru stimuluje mikrocirkulaci v pokožce hlavy, prohřívá, oživuje vlasové kořínky a zrychluje růst vlasů. Výjimečná technologie nabíjí vlasy energií, vyhlazuje jejich povrch a posiluje odolnost vůči vnějším agresivním faktorům. Výsledkem jsou dokonale čisté, jemné, nadýchané, lesklé a pružné vlasy. Vhodný pro všechny typy vlasů bez ohledu na věk.

Použití: Naneste na vlhké vlasy, vmasírujte, nechte působit 1-2 minuty a poté opláchněte. V případě potřeby opakujte. Vhodný pro každodenní použití. Šampon Zlatý zázvor se doporučuje používat v kombinaci s balzámem Zlatý zázvor. Vlasy velmi dobře opláchněte, zázvor je velmi silný a může způsobit svědění!

Naposledy navštívené

Přihlášení