Panel uživatele

Pleťová maska "Rande po francouzsku", 1 ks

Pleťová maska "Rande po francouzsku", 1 ks

Maska intenzivně hydratuje, podporuje pružnost pleti, má antioxidační účinky a zabraňuje olupování pokožky. Pomůže rychle odstranit známky únavy.

63 Kč

Body: 1.4

Skladové číslo: 55501

Dostupnost: Skladem

Výrobce: TianDe

Pokud se večírek protáhnul až do pozdních ranních hodin, nic se neděje – maska IN TOP od TianDe jednoduše odstraní stopy únavy. Intenzivně hydratuje pleť a zabraňuje olupování. Ultra tenká látková maska na obličej „Rande po francouzsku“ promění vaši pleť doslova za okamžik, přesněji za 15 minut. Právě po tuto dobu je potřeba nechat masku působit na obličeji. Aktivní složky budou mezi tím pečovat o krásu vaší pleti a po skončení procedury budete vypadat upraveně a svěže.
Látkovou masku můžete použít kdykoliv během dne. Ráno aktivní složky ve složení hloubkově hydratují pleť a vyrovnávají její tón, což znamená, že připravují obličej k nanesení make-upu. Večer látková maska eliminuje únavu, osvěží obličeji, připraví ho ke spánku a nahradí noční krém.
Aktivní složky:
- extrakt tremelly (ledová houba) - zdroj polysacharidů, udržuje vlhkost v pokožce
- tokoferol - poskytuje antioxidační ochranu buněk pokožky a brání předčasnému stárnutí
- portulaca extrakt - má upokojující, protizápalové, antibakteriální účinky a hojí rány
- aloe extrakt - uklidňuje pokožku, podporuje její regeneraci
- sodná sůl kyseliny hyaluronová - udržuje vlhkost v pokožce, chrání ji před agresivním vlivem vnějšího prostředí.

Pleťová maska na obličej z nové kolekce pro mládež In Top pomůže být na rande in, i kdyby se včerejší večírek protáhnul až do pozdních hodin. Nová maska od TianDe intenzivně hydratuje, podporuje pružnost pleti, má antioxidační účinky a zabraňuje olupování pokožky. Pomůže rychle odstranit známky únavy.

Svěží a zářivý vzhled je přesně to, co potřebuje mladá pokožka!

POUŽITÍ:
Aplikujte na předem očištěnou pleť. Přiložte masku účinnou stranou k obličeji a pomalu odlepujte perleťovou fólii. Po 15-20 minutách masku odstraňte a obličej opláchněte vodou.

Naposledy navštívené

Přihlášení