Panel uživatele

Komplexní krém na ruce a nohy "Luční byliny", 30 g

Komplexní krém na ruce a nohy "Luční byliny", 30 g

Krém z řady Altai Sacral díky bohatému obsahu účinných látek zajišťuje komplexní péči o ruce a nohy. Zvlhčuje, změkčuje, tonizuje, pomáhá zachovat mládí a přitažlivost, chrání ji před bakteriemi a negativními faktory okolního prostředí.

41 Kč

Body: 0.9

Skladové číslo: 44412

Dostupnost: Není skladem

Díky bohatému obsahu aktivních látek pečuje krém řady Altai Sacral všestranně o pokožku rukou a nohou: hydratuje, změkčuje, tonizuje, napomáhá udržení mladistvého vzhledu a půvabu pokožky, chrání ji před bakteriemi a negativními faktory okolního prostředí.

Složení krému obsahuje přírodní oleje a výtažky rostlin z Altaje – jedné z ekologicky nejčistších lokalit planety. Neobsahuje parabeny a barviva.

Krém obsahuje také močovinu, která je součástí přirozeného hydratačního faktoru pokožky a jejímž předchůdcem je aminokyselina arginin. Díky tomu je zajištěn déletrvající účinek krému na pokožku. Zároveň se na povrchu kůže vytváří „vodní polštářek pro větší bezpečí".

Příjemným překvapením je vůně krému, která připomíná libou vůni horských luk Altaje za horkého letního poledne. Mnohohlasý chór různých bylin, mezi nimiž hrají prim nasládle trpké tóny vůně pelyňku, nás přenese do atmosféry pohody a harmonie.

Úsporné balení v malých plochých sáčcích umožňuje získat produkt vysoké kvality za přijatelnou cenu. Při každodenním použití vystačí balení 30 g přibližně na měsíc.

POUŽITÍ:
Naneste krém na čistou pokožku rukou nebo nohou.

Naposledy navštívené

Přihlášení