Panel uživatele

Tónovací krém na obličej, tón tmavší, 50 g

Tónovací krém na obličej, tón tmavší, 50 g

Spojuje v jednom přípravku vlastnosti korektoru a výživného krému: vyrovnává barvu pleti, maskuje vady, pleť získává svěží vzhled.

197 Kč

Body: 4.8

Skladové číslo: 10305

Dostupnost: Skladem

Tónovací krém na obličej od TianDe aktivuje činnost kožních buněk, zpevňuje kožní membrány, napomáhá odvádění toxinů. Výborně chrání před působením UV paprsků po celý den. Propůjčuje pokožce obličeje hebkost a hladkost. Aktivní složka výtažku z medvědice lékařské dodává pleti jemnou přirozenou tonalitu. Třpytivé odlesky s chameleonovým efektem umožní, aby se krém přizpůsobil barevnému odstínu vaší pokožky. Vhodný pro 35+ 

Spojuje v jednom přípravku vlastnosti korektoru a výživného krému: vyrovnává barvu pleti, maskuje vady, pleť získává svěží vzhled. Výborně zvlhčuje, chrání pokožku před škodlivými vlivy životního prostředí. Pleť obličeje získá sametově jemný a přirozený odstín.

Kosmetika řady Sheep Placenta obsahuje extrakt z placenty, který zahrnuje unikátní přírodní komplex biologicky aktivních látek pomáhajících stárnoucím kožním buňkám „vzpomenout si" na mládí a stejně, jako nemluvňata, dostávat „na stříbrném talířku" výživu, kterou potřebují pro aktivní růst a dělení.

Placentární kosmetika je doporučeno používat od ​​35 let.

POUŽITÍ:
Aplikujte krém na předem očištěnou pleť obličeje a krku.

Naposledy navštívené

Přihlášení