Panel uživatele

Krémový pudr "City Chic" 02, 38 ml

Krémový pudr "City Chic" 02, 38 ml

Krémový pudr doslova splývá s tónem pleti, a vytváří dokonalé přirozené líčení. Neexistují žádné přechody mezi přirozeným a nově vytvořeným odstínem pleti.

266 Kč

Body: 8.6

Skladové číslo: 80806/02

Dostupnost: Není skladem

City Chic Cream powder od TianDe se snadno nanáší na kůži. Zlepšuje tón pleti a zakrývá drobné nedostatky, ale také ji chrání před větrem, teplotními rozdíly, suchým vzduchem v místnostech a klimatizací. Navíc díky ultrafialovému filtru chrání pokožku před škodlivými účinky slunečních paprsků.
Je vhodný jak pro denní, tak i večerní make-up. Neobsahuje mastné složky a je proto vhodný pro všechny typy pleti. City Chic Cream vytváří naprosto přirozený make-up. Bezvadně sladí tón a je úplně nenápadný na obličeji. Nevytváří nepřirozené přechody mezi přirozenou barvou obličeje!

Krémový pudr doslova splývá s tónem pleti, a vytváří dokonalé přirozené líčení. Neexistují žádné přechody mezi přirozeným a nově vytvořeným odstínem pleti. Existuje pouze jeden odstín – přirozený, jednotným plný vitality! Přípravek je vhodný pro všechny typy pleti.

POUŽITÍ:
Malé množství krémového pudru naneste na předem vyčištěnou pleť obličeje a krku, od středu obličeje k okraji s lehkými pohyby. Nezapomeňte na oční víčka, oblast dolní čelisti a horní třetinu krku.

Přihlášení

Vážení zákazníci,

servisní centrum a prodejna TianDe v Břeclavi je OTEVŘENA dle běžné otevírací doby.
V případě, že se nechcete dlouze zdržovat v prostorách prodejny, využijte možnosti objednávky telefonicky na č. 777 773 983, nebo přes webové stránky www.tiandebreclav.cz s rychlým osobním odběrem. Zboží budete mít nachystáno k vyzvednutí.

V případě zájmu si můžete nechat zaslat objednávku na adresu domů za pouhých 29,- Kč.

Děkujeme za podporu a věříme, že tato tíživá situace bude brzy za námi.