Panel uživatele

Šampón - aktivátor růstu vlasů 250g

Šampón - aktivátor růstu vlasů 250g

Jemně čistí pokožku hlavy a vlasy. Zlepšuje přítok krve do vlasových folikulů a stimuluje růst vlasů, zabraňuje jejich vypadávání, pomáhá odstranit lupy. Podporuje zdraví vlasů a vlasové pokožky. Neobsahuje sulfáty!

342 Kč

Body: 9.9

Skladové číslo: 23401

Dostupnost: Skladem

Bio Rehab aktivátor růstu vlasů šampón od TianDe jemně čistí a vyživuje pokožku hlavy a vlasů. Biologicky aktivní sloučeniny obsahují fytoestrogeny, které obnovují poškozené nebo oslabené folikuly a stimulují růst nových vlasů, také zabraňuje další ztrátě vlasů. Vhodné pro všechny věkové kategorie a pro všechny typy vlasů. Obsahuje extrakt ze zázvoru, tibetské bylinky a inovativní prvky, které tvoří šampón. Účinky: Odstraňuje lupy aniž by narušil přirozenou úroveň pH. Aktivátor růstu vlasů působí přímo na folikuly. Pomáhá k růstu nových vlasů. Zastaví jejich padání. Vyživuje a obnovuje zdravé a krásné vlasy. Poskytuje bezchybné čištění vlasů. Reguluje tvorbu kožního mazu na pokožce hlavy, tím dodává více kyslíku do kořene vlasů. Stimuluje krevní oběh na pokožce. Posiluje strukturu vlasů a vyhlazuje nerovnosti, čímž vlasům dodává lesk a vypadají zdravě.

Použití: Naneste na mokré vlasy, masírujte a opláchněte. Zvýšení účinku docílíte, pokud budete používat i další výrobky z řady Bio Rehab

Naposledy navštívené

Přihlášení