Panel uživatele

Šampón na padající vlasy 420ml

Šampón na padající vlasy 420ml

Účinně zastavuje a předchází předčasnému vypadávání vlasů. Zvyšuje průtok krve v místech vypadávání vlasů a obnovuje minerální a vitamínovou rovnováhu. Posiluje kořínky a modeluje poškozenou vlasovou kulikulu.

535 Kč

Body: 13.5

Skladové číslo: 21310

Dostupnost: Skladem

Působení šamponu na padající vlasy MasterHerb od TianDe: Zvyšuje mikrocirkulaci v místě nejintenzivnějšího padání vlasů Aktivuje výměnné procesy ve vlasové pokožce, zabraňuje vypadávání vlasů Zpevňuje kořínky, stimuluje růst nových vlasů Šampón na padající vlasy z řady MasterHerb od TianDe obsahuje 6 druhů bylin: Výtažek z kořene rdesna mnohokvětého (byliny shou wu) zpomaluje změny vlasů které jsou spojené s věkem, aktivně bojuje se šedinami díky svým antioxidačním vlastnostem, uchovává výraznou barvu vlasů a zlepšuje jejich stav. Výtažek ze semínek černého kmínu — chrání před lupy, zpevňuje vlasové kořínky. Výtažek z kořene libečku — zpevňuje vlasové kořínky, napomáhá zvýšenému vyživování vlasových cibulek. Výtažek z kořene rehmanie lepkavé — zlepšuje mikrocirkulaci v kůži na hlavě. Výtažek z kořene ženšenu — stimuluje výměnné procesy, nasycuje vlasovou pokožku komplexem vitamínů a mikroelementů, má obecně zpevňující, imunostimulační a antioxidační vlastnosti. Výtažek z kořene anděliky — hydratuje vlasy, čímž je činí pružnými a lesklými.

Použití: Naneste na umyté vlhké vlasy, pomasírujte a nechte 2 minuty působit. Poté pečlivě opláchněte. Vhodné pro každodenní použití v kombinaci s krém-balzámem.

Přihlášení

Vážení zákazníci,

servisní centrum a prodejna TianDe v Břeclavi je OTEVŘENA dle běžné otevírací doby.
V případě, že se nechcete dlouze zdržovat v prostorách prodejny, využijte možnosti objednávky telefonicky na č. 777 773 983, nebo přes webové stránky www.tiandebreclav.cz s rychlým osobním odběrem. Zboží budete mít nachystáno k vyzvednutí.

V případě zájmu si můžete nechat zaslat objednávku na adresu domů za pouhých 29,- Kč.

Děkujeme za podporu a věříme, že tato tíživá situace bude brzy za námi.