Panel uživatele

Antioxidační pleťový peeling, 120 g

Antioxidační pleťový peeling, 120 g

Antioxidační pleťový peeling z řady Phyto Code od TianDe působí okamžitě – čistí pokožku díky mechanickému působení na principu rolování, a kromě toho má prodlouženou účinnost

246 Kč

Body: 6.5

Skladové číslo: 15205

Dostupnost: Skladem

Antioxidační pleťový peeling z řady Phyto Code od TianDe působí okamžitě – čistí pokožku díky mechanickému působení na principu rolování, a kromě toho má prodlouženou účinnost díky působení AHA ovocné kyseliny (jablečné), která rozpouští mezibuněčné vazby mezi zrohovatělými šupinkami, tím napomáhá jejich dalšímu odlupování (odstranění), přičemž se aktivují procesy obnovy kůže a produkce molekul jejího přirozeného zvlhčovacího faktoru.
Tento peeling pleť nejen čistí, ale i chrání před předčasným stárnutím vyvolaným působením volných radikálů- ve složení přípravku je obsažen silný antioxidační komplex s výtažky z cordycepsu a zeleného čaje. Peeling působí jemně, proto je vhodný pro všechny typy pleti, včetně citlivé.

Účinky: Jemně odstraňuje zrohovatělé buňky kůže, zužuje póry Přispívá ke zlepšení přirozeného zvlhčování kůže Zlepšuje barvu pleti obličeje, dodává jí zářivý jas Urychluje procesy obnovy buněk Chrání pokožku před předčasným stárnutím.

Peeling ze série Phyto Code šetrně a účinně odstraňuje zrohovatělé buňky, stahuje póry, zlepšuje barvu pleti a dodává jí zářivý jas. Zvyšuje přirozenou hydrataci pokožky a urychluje proces obnovy buněk. Přírodní antioxidanty zeleného čaje a cordycepsu chrání pokožku před předčasným stárnutím.

Přípravek je vhodný pro všechny typy pokožky.

POUŽITÍ:
Naneste menší množství přípravku na očištěnou pleť obličeje, jemně masírujte po dobu 1-2 minut, poté opláchněte vodou. Vyhněte se oblasti kolem očí.

Naposledy navštívené

Přihlášení