Vyhlazující krémový gel na kontury očí, 15 g

Vyhlazující krémový gel na kontury očí, 15 g

Zpevňuje strukturu pleti očních víček, zlepšuje její pružnost, má liftingový účinek. Redukuje otoky a tmavé kruhy pod očima.

739 Kč

Body: 22

Skladové číslo: 13503

Dostupnost: Skladem

Vyhlazující krémový gel na kontury očí od TianDe redukuje otoky a tmavé kruhy pod očima, vyhlazuje vrásky, chrání před negativním působením volných radikálů!
Kyselina hyaluronová (kyselina hyaluronová) je "skutečným společníkem kolagenu": vyplňuje prostor mezi molekulami s dlouhým řetězcem kolagenu a elastinu. plní roli "molekulární houby", která přitahuje vlhkost, udržuje hydratační rovnováhu v dermis, regulační tón a elasticitu zajišťuje pohyb živin z krevních cév do kožních buněk.
Extrakt řas: minerální energetický nápoj s obsahem, v rámci nichž nejvýznamnější roli pro „unavené“ kožní buňky hrají zinek, měď a hořčík zinek je důležitou složkou více než 200 enzymů zapojených do metabolických procesů a opravu tkání měď podporuje hojení ran a odřenin, aktivuje růst buněk hořčík je nezbytný pro fungování enzymů podílejících se na tvorbě pojivových tkání.
Jojobový olej (Simmondsia chinensis seed oil) - "blízký příbuzný pokožky": chemickým složením není olej, ale vosk, který je velmi podobný lipidům mazu, díky kterému je dokonale vstřebáván pokožkou, změkčuje, zvlhčuje a vyživuje ji obsahuje aminokyseliny, připomínající strukturu kolagenu pokožky, takže obnovuje svou pružnost, pomáhá vyhlazovat vrásky poskytuje ochranu pokožky před škodlivými účinky volných radikálů.
Vitamin E je "vitamín mládí": umožňuje kůži vypadat mladší, regeneraci, posilování bariérové ​​vrstvy epidermis zpomalení procesu stárnutí činí pokožku odolnější vůči UV záření zlepšuje mikrocirkulaci krve a lymfy, zabraňuje zvýšené propustnosti Arbutin (Arbutin, odvozený z listů borůvky a kořenů sladkého dříví) - "corrector tone skin": zpomaluje syntézu melaninu a díky tomu má bělící účinek; eliminuje pigmentové skvrny; chrání pokožku před volnými radikály.
Extrakt z Centella Asiatica - "tráva paměti" podporuje odtok tekutiny, odstraňuje otoky je zdrojem hořčíku, vitamínů A, B, E, K přispívá k syntéze kolagenu.
Extrakt z měsíčku lékařského (Tagetes erecta květ extrakt): přispívá k tvorbě přirozené ochrany před UV zářením poskytuje kožním buňkám spolehlivou antioxidační ochranu hydratuje pokožku, normalizuje hydrolipidální rovnováhu a pH.
Retinol (Retinol, vitamín A) : s vynikajícími antioxidačními vlastnostmi, úspěšně bojuje proti volným radikálům; aktivuje regenerační procesy, v důsledku toho kůže lépe dýchá a je navlhčena a živiny pronikají snadněji do kůže urychluje proces dělení buněk pokožky (v průběhu let se tento proces zpomaluje).

Zpevňuje strukturu pleti očních víček, zlepšuje její pružnost, má liftingový účinek. Redukuje otoky a tmavé kruhy pod očima. Vyživuje kožní buňky, stimuluje látkovou výměnu v tkáních.

Mořský kolagen je svou strukturou nejpodobnější lidskému kolagenu, takže pokožka jej absorbuje maximálně efektivně. Zdrojem mořského kolagenu pro přípravky z řady Marine Collagen slouží proteiny z kůže hlubinné mořské tresky a byssové hedvábí (z řeckého byssos – „jemné vlákno") – zvláštní tajemství slávek Mytilus Edulis, které vytváří jemná, ale velmi pevná proteinová vlákna, kterými se slávky přichytávají na kameny, písem a jiné předměty pod vodou. Z vláken byssového hedvábí v dávných dobách vyráběli luxusní látku, které říkali „mořské hedvábí" - tak jemnou a lehkou, že pár rukavic z této látky se vešel do malé skořápky vlašského ořechu.

Přípravky řady Marine Collagen doporučujeme používat od 35 let.

POUŽITÍ:
Jemným poklepáváním naneste na pokožku kolem očí.

Přihlášení