Panel uživatele

Kosmetická fytonáplast "Wutong", 5 ks

Kosmetická fytonáplast "Wutong", 5 ks

Kosmetický fytopatch na tělo Wutong - pro lidi, kteří trpí bolestí, přírodní analgetikum! Tělová náplast Wutong je účinným prostředkem k odstranění bolesti ve svalech a kloubech.

147 Kč

Body: 4.1

Skladové číslo: 30118

Dostupnost: Skladem

Wutong v překladu z čínštiny znamená „bez bolesti". Účinkuje jemně a přitom intenzivně, pomůže vám navrátit radost z volnosti pohybu. Bylinné složky obsažené v náplasti:

- mají silně rozehřívací a uvolňující účinek
- napomáhají zlepšení mikrocirkulace krve a metabolických procesů v místě použití
- pomáhají odstranit pocit nepohodlí

Wutong je účinný dokonce i při jednotlivém použití. Chcete zvýšit účinek? Používejte jej pravidelně v programu. Fytonáplast má kumulativní účinky. Výtažky z rostlin přes pokožku působí na lidský organismus, mají pozitivní účinky na jeho fyziologický a energetický stav.

POUŽITÍ:
Nalepte fytonáplast na problematickou oblast. Používejte jednou až dvakrát denně, maximálně 12 hodin denně. Používejte v průběhu 7–10 dní.

Fytonáplast je vhodná pro všechny typy pokožky bez ohledu na věk. Doporučuje se pro osoby s bolestmi. Po nalepení mohou vznikat červená, až zanícená místa, to je ale reakce na byliny, je vhodné po sundání náplasti místo natřít naším krémem 40102 s vysokým obsahem aloe, kůže se vrátí do normálu.

Naposledy navštívené

Přihlášení