Panel uživatele

Kosmetická fytonáplast "Wutong", 5 ks

Kosmetická fytonáplast "Wutong", 5 ks

Kosmetický fytopatch na tělo Wutong - pro lidi, kteří trpí bolestí, přírodní analgetikum! Tělová náplast Wutong je účinným prostředkem k odstranění bolesti ve svalech a kloubech.

127 Kč

Body: 4

Skladové číslo: 30104

Dostupnost: Není skladem

Kosmetický fytopatch na tělo Wutong - pro lidi, kteří trpí bolestí, přírodní analgetikum! Tělová náplast Wutong je účinným prostředkem k odstranění bolesti ve svalech a kloubech. Zmírňuje bolesti při revmatických stavech, výměnných postiženích kloubů (osteochondróza), používá se při bolesti svalů, natažení, výronu, zlomenině. Má anestetický účinek, zmírňuje otoky, zlepšuje místní krevní oběh a působí protizánětlivě.
Náplast obsahuje skořicový olej, habanero (pálivá paprička), nať kopytníku, kořen Notopterygium incisum, dudník, plamének, světlici barvířskou, výtažek z kadidlovníku, myrhu, dračí krev, mentol.
Fytonáplast je vhodná pro všechny typy pokožky bez ohledu na věk. Doporučuje se pro osoby s bolestmi Po nalepení mohou vznikat červená, až zanícená místa, to je ale reakce na byliny, je vhodné po sundání náplasti místo natřít naším krémem 40102 s vysokým obsahem aloe, kůže se vrátí do normálu.

Použití fytonáplasti: Odstraňte z náplasti ochrannou fólii a přiložte ji na pokožku. Nalepte náplast na bolestivé místo. Ponechte ji nalepenou po dobu 8-12 hodin. Proceduru lze opakovat po 3-8 hodinách. Doporučuje se používat denně po dobu 7 až 10 týdnů.

 

Naposledy navštívené

Přihlášení