Panel uživatele

Čistící gel na obličej, Master Herb, 100 g

Čistící gel na obličej, Master Herb, 100 g

Gel je navržen speciálně pro každodenní čištění mastné pleti. Jemně a účinně odstraňuje nečistoty a přebytek kožního mazu bez vysušení pokožky. Normalizuje činnost mazových žláz, zklidňuje pokožku, zmírňuje zarudnutí a obnovuje hodnotu pH.

222 Kč

Body: 7

Skladové číslo: 11319

Dostupnost: Skladem

Základní chybou všech majitelů mastné pleti bývá neustálé používání přiliš agresivních přípravků. Mazové žlázy reagují zvýšenou činností a problém se prohlubuje. Čistící gel Master Herb od TianDe byl vyvinut speciálně pro každodenní očistu mastné pleti. Jemně a efektivně odstraňuje nečistoty a přebytky kožního mazu. Gel je obohacen o výtažek z jojoby.
Jojobové esetery: obsahuje lipidy příbuzné lidské kůži, které do ní snadno pronikají a tak pomáhají k hloubkové očistě pórů kompenzují nedostatek tekutin a vyživných látek v kůži, obnovují přirozenou úroveň pH zabezpečují ochranu kůže před ničivým působením volných radikálů.

Účinky: Proniká hluboce do pokožky a odstraňuje zbytky kožního mazu, přičemž pokožku nevysušuje. Normalizuje funkci mazových žláz, zklidňuje pleť a zmírňuje začervenání. Obnovuje přirozené pH.

Gel je navržen speciálně pro každodenní čištění mastné pleti. Jemně a účinně odstraňuje nečistoty a přebytek kožního mazu bez vysušení pokožky. Normalizuje činnost mazových žláz, zklidňuje pokožku, zmírňuje zarudnutí a obnovuje hodnotu pH. Vytváří jemnou pěnu, snadno se oplachuje.

POUŽITÍ:
Naneste malé množství gelu na dlaně, smíchejte s vodou, aby se vytvořila pěna, a rozetřete na obličej a krk. Masírujte 1 až 2 minuty, poté opláchněte vodou. Pro vetší účinnost doporučuje se používat v kombinaci s jinými přípravky z řady Master Herb.

Naposledy navštívené

Přihlášení