Panel uživatele

Krém na obličej s projevy akné a jizvami, Master Herb, 20 g

Krém na obličej s projevy akné a jizvami, Master Herb, 20 g

Krém na akné a jizvy je zaměřen na každodenní péči o problematickou pleť.

332 Kč

Body: 9.6

Skladové číslo: 11323

Dostupnost: Skladem

Krém na akné a jizvy od tianDe je zaměřen na každodenní péči o problematickou pleť. Často u problematické pleti podceňujeme především hydrataci. Krém na akné a jizvy bojuje s akné, přičemž zachovává normální rovnováhu tekutin v pleti.
Aktivními složkami krému jsou výtažek ze šalvěje, výtažek z aloe, panthenol. Panthenol – provitamin B5. Má ochranný efekt na kůži. Napomáhá zrychlené regeneraci tkání, odstraňuje podráždění. Zlepšuje hydrataci. Chrání kůži před škodlivým vlivem okolního prostředí. Účinky: Zabraňuje vzniku jizev. Vyživuje a hydratuje mastnou pleť, reguluje činnost mazových žláz. Odstraňuje začervenání, bojuje s nedokonalostmi, vyrovnává mikrorelief.

Aktivní složky krému bojují proti akné, napomáhají zachovávaní normální rovnováhy vlhkosti v pleti. Krém vyživuje a hydratuje pokožku, reguluje činnost mazových žláz. Zabraňuje tvorbě jizev po akné. Vyrovnává barvu pleti a kožní mikroreliéf.

POUŽITÍ:
Naneste na pleť jemnými masážními pohyby až do úplného vstřebání. Pro dosažení nejlepších výsledků používejte v kombinaci s jinými produkty řady Master Herb.

Naposledy navštívené

Přihlášení