Panel uživatele

Čistící náplast "Čisté póry", 1 ks

Čistící náplast "Čisté póry", 1 ks

Čistí a stahuje póry, zbavuje pleť černých teček. Snižuje sekreci mazových žláz. Náplast vytváří efekt obkladu a stimuluje výměnné procesy.

32 Kč

Body: 0.9

Skladové číslo: 11317

Dostupnost: Skladem

Komedony se nejraději umísťují v centru pozornosti - na nose. Zbavit se jich pomůže čistící náplast na nos Čisté póry z řady Master Herb. Bavlněný základ náplasti je napuštěn aktivními složkami, mezi nimíž jsou i minerál bentonit a výtažek z vilínu virginského.
Bentonit: přírodní minerál, který se od jílu liší tím, že po smíchání s tekutinou vytváří gel. Absorbuje znečištení a kožní tuk. Zbavuje kůži toxínů.
Výtažek z vilínu virginského - stahue póry, snižuje sekreci mazóvých žláz.

Účinky: Čistí a stahuje póry, zbavuje pleť černých teček. Snižuje sekreci mazových žláz. Náplast vytváří efekt obkladu a stimuluje výměnné procesy. 

Určeno pro hloubkové, rychlé a efektivní čištění nosu od černých teček (zanesené póry a akné). Normalizuje činnost mazových žláz, stahuje póry. Náplast vytváří efekt obkladu, stimuluje látkovou výměnu v buňkách kůže díky obsahu aktivních složek.

POUŽITÍ:
Odstraňte ochrannou fólii, nalepte náplast na čistou a navlhčenou vodou oblast nosu. Ujistěte se, že náplast dobře přiléhá na kůži. Sejměte po 10 až 15 minutách. Používejte podle potřeby 1-3 krát týdně.

Naposledy navštívené

Přihlášení