Panel uživatele

Čistící náplast na nos "Bambusové uhlí", 1 ks

Čistící náplast na nos "Bambusové uhlí", 1 ks

Má vynikající absorpční schopnost, jemně odstraňuje černé tečky a nečistoty z povrchu pokožky, čistí a stahuje póry.

39 Kč

Body: 1.1

Skladové číslo: 11325

Dostupnost: Skladem

Základem čisticí náplasti "Bambusové uhlí" od TianDe je výtažek z bambusu, který je přírodním absorbentem, funguje jako magnet, který vytahuje znečištění z pórů.
Účinky: Přirozeným způsobe absorbuje nečistoty, čistí a stahuje póry. Odstraňuje podráždění a vyživuje pleť. Napomáhá normalizaci rovnováhy tekutin v kůži, stimuluje výměnné procesy v buňkách. 

Má vynikající absorpční schopnost, jemně odstraňuje černé tečky a nečistoty z povrchu pokožky, čistí a stahuje póry. Náplast vytváří efekt obkladu a stimuluje tak látkovou výměnu v buňkách kůže, normalizuje rovnováhu vlhkosti díky obsahu aktivních složek. Dělá pleť čistou a svěží.

POUŽITÍ:
Odstraňte ochrannou fólii, nalepte náplast na čistou a navlhčenou vodou oblast nosu. Ujistěte se, že náplast dobře přiléhá na kůži. Sejměte po 10 až 15 minutách. Používejte podle potřeby 1-3 krát týdně.

Přihlášení

Vážení zákazníci,

servisní centrum a prodejna TianDe v Břeclavi je OTEVŘENA dle běžné otevírací doby.
V případě, že se nechcete dlouze zdržovat v prostorách prodejny, využijte možnosti objednávky telefonicky na č. 777 773 983, nebo přes webové stránky www.tiandebreclav.cz s rychlým osobním odběrem. Zboží budete mít nachystáno k vyzvednutí.

V případě zájmu si můžete nechat zaslat objednávku na adresu domů za pouhých 29,- Kč.

Děkujeme za podporu a věříme, že tato tíživá situace bude brzy za námi.