Panel uživatele

Liftingový krém na kontury očí, 15 g

Liftingový krém na kontury očí, 15 g

Vypíná pokožku kolem očí, vrací jí mládí. Odstraňuje únavu a pocit těžkých víček. Redukuje váčky a tmavé kruhy pod očima.

437 Kč

Body: 13.2

Skladové číslo: 12704

Dostupnost: Skladem

Po 35-roce podléhá kůže kolem očí významným změnám. Prudce se snižuje syntéza kolagenu, pleť ztrácí svůj tonus, je dehydratovná a početné drobné vrásky se stávají hlubšími a výraznějšími. Abychom zpomalili proces stárnutí kůže kolem očí, po 35-tém roce odborníci doporučují používat ,,aktivní" kosmetiku, která má vliv na syntézu kolagenu. Liftingový krém na kontury kolem očí obsahuje kromě hydrolyzovaného kolegenu i kyselinu hyaluronovou a glykoproteiny. Glykoproteiny - jsou složité bilkoviny, které společně s kolagenem a kyselinou hyaluronovu představují strukturní komponenty mezibuněčné hmoty ve škáře. Mají obecně zpevňující účinky na kolagenová vlákna a kůži. Nasycují kůži vodou.

Vypíná pokožku kolem očí, vrací jí mládí. Odstraňuje únavu a pocit těžkých víček. Redukuje váčky a tmavé kruhy pod očima.

Protein mladé pokožky je na 70% složen z kolagenu. Ale už v 30 let u většiny lidí dochází ke zpomalení procesu jeho syntézy. S věkem se mění také kvalita kolagenu: tento ztrácí schopnost akumulovat vlhkost a stává se méně pružným a elastickým. Přípravky z řady Collagen Active obsahují hydrolyzovaný kolagen, který obnovuje proteinová vlákna matrice pokožky a prodlužují její mládí.

Doporučuje se používat přípravky řady Collagen Active od 35 let.

POUŽITÍ:
Aplikujte jemným poklepáváním na pokožku kolem očí. Nemasírujte. Doporučuje se používat ráno a večer pro zvýšení účinku.

Přihlášení

Vážení zákazníci,

servisní centrum a prodejna TianDe v Břeclavi je OTEVŘENA dle běžné otevírací doby.
V případě, že se nechcete dlouze zdržovat v prostorách prodejny, využijte možnosti objednávky telefonicky na č. 777 773 983, nebo přes webové stránky www.tiandebreclav.cz s rychlým osobním odběrem. Zboží budete mít nachystáno k vyzvednutí.

V případě zájmu si můžete nechat zaslat objednávku na adresu domů za pouhých 29,- Kč.

Děkujeme za podporu a věříme, že tato tíživá situace bude brzy za námi.