Panel uživatele

Krém - filler na pokožku kolem očí, 10 g

Krém - filler na pokožku kolem očí, 10 g

Neinjekční omlazující přípravek nejnovější generace s kumulativním efektem „vyplnění" vrásek. Komplex přísad s cíleným působením zvyšuje tonus, pevnost a pružnost pokožky.

763 Kč

Body: 24

Skladové číslo: 14801

Dostupnost: Skladem

Komplex ingrediencí s cíleným účinkem. Krém-filler na pokožku kolem očí Botoluxe umožňuje vyhlazovat mimické vrásky v oblasti očí, pomáhá redukovat hluboké vrásky. Krém – filler na pokožku kolem očí společnosti TianDe je kosmetika poslední generace, která je založena na neinvazivní metodach pro dodávání látek proti stárnutí pleti. Napomáhá odstranit vrásky kolem očí a rtů, snižuje hloubku vrásek. Botoluxe krém Filler potřebují všechni, kteří mají mimické vrásky, bez ohledu na věk a typ pleti.

Účinky: Působí na vrásky a zanechává na pokožce pocit hladkosti; Stimuluje proces omlazení pokožky, napomáhá vyplnění vrásek a obnovuje mikroreliéf; Má relaxační účinek a zabraňuje tvorbě nových mimických vrásek.

Aktivní složky: obsahuje vysokou koncentraci peptidů, které dermatologové nazývají "high-tech proteiny". Tyto kosmetické komponenty jsou přírodní proteiny syntetizované pomocí moderních špičkových technologií. Peptidy jsou makromolekulární organické sloučeniny složené z aminokyselinových řetězců spojených peptidovými vazbami. Tripeptid-10 (peptid-architekt) . Je to jediný peptid, který nekontroluje množství, ale kvalitu kolagenových vláken. 

Neinjekční omlazující přípravek nejnovější generace s kumulativním efektem „vyplnění" vrásek. Komplex přísad s cíleným působením zvyšuje tonus, pevnost a pružnost pokožky. Vysoce aktivní peptidy pomáhají redukovat hloubku mimických vrásek, chovají jako Botox a zabraňují vzniku nových vrásek. Kyselina hyaluronová a trehalosa okamžitě nasycují pokožku vlhkostí a vyhlazují její mikroreliéf. Vyplňující krém je vhodný v případě, že máte výrazné mimické vrásky a rovněž v případě, že se vrásky teprve začínají objevovat.

POUŽITÍ:
Používejte každé ráno a večer na dokonale vyčištěnou pleť kolem očí před použitím pečujícího krému.

Naposledy navštívené

Přihlášení