Panel uživatele

Revitalizační pleťový gel-elixír proti vráskám Botoluxe, 40 g

Revitalizační pleťový gel-elixír proti vráskám Botoluxe, 40 g

Revitalizační gel proti vráskám Botoluxe si klade za cíl zlepšení kolagenu a elastinu. Slovo „revitalizace“ se překládá jako „oživení“. Revitalizační gel-elixír je schopen "oživit" kožní buňky.

464 Kč

Body: 16

Skladové číslo: 14802

Dostupnost: Skladem

Revitalizační gel proti vráskám Botoluxe od Tiande klade za cíl zlepšení kolagenu a elastinu. Slovo „revitalizace“ se překládá jako „oživení“. Revitalizační gel-elixír je schopen „oživit“ kožní buňky tím, že jím dodá životodárnou vlhkost. „Zahánění žízně“ pleti pomoci injekcí (revitalizaci v salónu) bude možné odložit o několik let. Díky gelové struktuře pokožka jsou živiny z elixíru skvěle vstřebávány pletí.
Aktivní složky: Vitamín E je potřebný pro každou pleť. Dodává ji kyslíkem, chrání ho před stárnutím; Ovesný protein - charakterizovaný schopností zadržet vodu v kůži ve vysokém procentu. Je vhodný pro pokožku, která snadno zčervenává nebo náchylné k růžovce a červeným skvrnám. Ovesné bílkoviny posilují ochrannou sílu pokožky. Zvyšuje účinek vitaminu E. Hyaluronát sodný - přísada blízká kyselině hyaluronové, související s vlhkostí pokožky. Komponenta NMF - zachytí vlhkost ze vzduchu a udržuje ji; Laktóza a sacharóza. Botoluxe gel je vhodný pro všechny typy pleti, protože: pro suchou pokožku - protože obsahuje všechny přísady potřebné k hydrataci a výživě pleti pro kůži náchylnou k akné a pupínky - protože nezakrývá póry a má silný antioxidační účinek pro zralou pokožku - protože obsahuje všechny potřebné látky pro péči proti stárnutí.

Elixír má vysokou koncentraci aktivních složek obsažených jak v samotném gelu (ovesné bílkoviny, vitamin E, hyaluronát sodný), tak také ve sférách (složky přírodního hydratačního faktoru kůže: laktózu a sacharózu).

Zlaté reflexní mikročástice gelu přerozdělují dopadající světlo a vytváří tak efekt zářivého jasu pleti.

POUŽITÍ:
Naneste krouživými pohyby menší množství krému na očištěnou pleť obličeje a krku, vyhněte se oblasti kolem očí.

Naposledy navštívené

Přihlášení