Panel uživatele

Regenerační tonikum s mucinem hlemýžďů 80ml

Regenerační tonikum s mucinem hlemýžďů 80ml

Regenerační tonikum kombinuje výhody tonizujícího a pečujícího přípravku. Má hladkou obalující strukturu a obsahuje velké množství aktivních látek.

656 Kč

Body: 24.8

Skladové číslo: 14604

Dostupnost: Skladem

Regenerační tonikum s mucinem hlemýžďů od tianDe je speciální kosmetický přípravek, který je klasifikován jako podpora. Na rozdíl od konvenčních tonerů, ne jen dokončí čistící fázi pro nanesení krému, ale také je prvním krokem péče hydratační. Obsahuje vysokou koncentraci užitečných složek, které aktivně hydratují pokožku, vyživují ji a naplňují energií. Regenerační tonikum s hlemýždím mucinem dokončuje fázi čištění pleti, odstraňuje zbytky nečistot, tvrdé vody a samotného čisticího prostředku, a co je nejdůležitější obnovuje hydrolipidický plášť a optimální hladinu hydratace.
Hlemýždí mucin má víceúrovňový účinek: obnovuje vodní rovnováhu pleti podporuje obnovu buněk a prodlužuje mladistvost kůže stimuluje regenerační procesy, přispívá k eliminaci akné, zklidňuje podráždění a odlupování kůže. Vitamin E poskytuje pokožce antioxidační ochranu, blokuje reakce oxidace volných radikálů a potlačuje proces stárnutí. Produkt neobsahuje parabeny, alkohol.

Regenerační tonikum kombinuje výhody tonizujícího a pečujícího přípravku. Má hladkou obalující strukturu a obsahuje velké množství aktivních látek. Tento přípravek nejen završí čištění pleti, odstraní zbytky nečistot, tvrdé vody, ale také se skvěle vyrovnává s úkolem obnovení hydro-lipidového pláště a zajistí optimální úroveň hydratace.

Základní složkou toniku je hlemýždí mucin, který obsahuje velké množství cenných kosmetických složek. Neobsahuje alkohol a parabeny.

POUŽITÍ:
Naneste na obličej a opláchněte.

Naposledy navštívené

Přihlášení