Panel uživatele

Vícefunkční krém na obličej s mucinem hlemýžďů, 5 x10 ml

Vícefunkční krém na obličej s mucinem hlemýžďů, 5 x10 ml

Podporuje obnovu buněk epidermis, vyhlazuje strukturu pokožky, redukuje vrásky, zpomaluje proces stárnutí pokožky. Chrání proti poškození a podráždění.

656 Kč

Body: 24.8

Skladové číslo: 14601

Dostupnost: Skladem

Multifunkční krém na obličej s hlemyžďovým mucinem od TianDe Mucin poskytuje:
REGENERACE : podporuje obnovu buněk, potlačování nedokonalosti pokožky; 
REVITALIZACE: vyhlazuje vrásky, zpomaluje stárnutí; 
OCHRANA KŮŽE : obsahuje antioxidanty, zabraňuje účinkům oxidativního stresu, posiluje mechanismy kůže, chrání před bakteriemi.
Účinek mucinu v tomto krému je doplněn bambuckým máslem, extraktem z aloe vera a hyaluronátem sodným. Bambucké máslo perfektně pečuje o jakýkoli druh pokožky, ale zvláště patrný o zralou a unavenou pleť. Obnovuje „ekosystém“ pokožky, posilují bariéru lipidů, zvýšení ochranných vlastností pokožky, obnovuje vitalitu buněk. Extrakt aloe vera je zdrojem životodárné vlhkosti pro pokožku. Obsahuje biologicky aktivní látky (ligniny), které pronikají do pokožky čtyřikrát rychleji a hlouběji než voda. Kromě toho, aloe extrakt v kompozici zahrnuje vitamíny, minerály, aminokyseliny, přírodní antiseptika (skořicovou a kyselinu salicylovou, saponiny), které vyživují pokožku, stimulují metabolismus, regeneraci a ochranné vlastnosti. Trehalóza je rostlinná analoga kyseliny hyaluronové. Trehalóza se nachází v mnoha rostlinách, například v kaktuse, stejně jako v řasách a houbách. Díky trehalóze mohou rostliny odolat teplotním změnám a suchu. Trehalóza chrání kožní buňky před vysušováním, zachovává jejich biologickou aktivitu.

Účinky: Jemná zóna obličeje je obdařena energií, zlepšuje se tón pleti, je zahájen proces buněčné obnovy. Povrch pokožky je vyhlazen, zpevňuje se, výskyt vrásek je minimalizován. 

Podporuje obnovu buněk epidermis, vyhlazuje strukturu pokožky, redukuje vrásky, zpomaluje proces stárnutí pokožky. Chrání proti poškození a podráždění.

Základem krému je hlemýždí mucin (sekret hlemýždě), který obsahuje obrovské množství cenných kosmetických složek: kolagen, elastin, vitamíny A, C, E, kyselinu hyaluronovou aj. Vhodné pro všechny typy pleti a věkové kategorie.

Složení obsahuje: mucin, extrakt z listů aloe vera, bambucké máslo, jojobový olej, hyaluronát sodný.

POUŽITÍ:
Pečlivými kruhovými pohyby aplikujte krém na předem očištěnou pleť obličeje a krku s výjimkou očního okolí. Pro dosažení nejlepších výsledků používejte ráno a večer.

Naposledy navštívené

Přihlášení