Panel uživatele

Šampon pro posílení vlasů s extraktem Ling Zhi 220g

Šampon pro posílení vlasů s extraktem Ling Zhi 220g

Unikátní extrakt houby Ling-Zhi má nepřekonatelné antioxidační vlastnosti, stimuluje imunitní systém pokožky hlavy, posiluje vlasové kořínky a obnovuje vlasy po celé délce. Doporučuje se jako preventivní a regenerační prostředek proti vypadávání vlasů a při počínající plešatosti.

242 Kč

Body: 6.9

Skladové číslo: 20107

Dostupnost: Skladem

Šampon na zpevnění vlasových kořínků s výtažkem z houby Ling Zhi od TianDe působí jako antioxidační ochrana a chrání před padáním vlasů. Výtažek z houby Ling Zhi: vyživuje a zpevňuje vlasové kořínky, zabraňuje padání vlasů a stimuluje růst vlasů. Aktivuje obranný systém vlasové pokožky. 

Antioxidanty Ling Zhi hrají roli „bodyguardů“: chrání strukturu vlasu před poškozením a pigment před vyblednutím.

Aktivní látky:
Silikonový olej — provádí „kosmetickou opravu“ vlasů, slepuje roztřepené šupinky, přidává vlasům lesk a hedvábnost;
Lanolin — chrání vlasy a vlasovou pokožku před vysušováním při častém mytí, zachovává přirozenou hydrataci.
Klimbazol — nejnоvější složka proti lupům, zabraňuje šíření plísně Malassezia, která způsobuje lupy, přičemž nepoškozuje bakteriální flóru pokožky; zmírňuje olupování a svědění.

Účinky šamponu na zpevnění kořínků s výtažkem z houby Ling Zhi: posiluje kořínky a zabraňuje vypadávání vlasů, obnovuje strukturu vlasů po barvení a trvale aktivuje obranný systém pokožky a vlasů, má výrazný adaptogenní účinek, intenzivně vyživuje vlasy, zabraňuje vypadávání vlasů a aktivuje růst, regeneruje strukturu vlasů po barvení a trvalé, dělá vlasy poslušné, chrání vlasovou pokožku před škodlivými účinky životního prostředí a stresu.

Naposledy navštívené

Přihlášení