Panel uživatele

Denní vložky s fytomembránou Energie bylin 20Ks

Denní vložky s fytomembránou Energie bylin 20Ks

TianDe vložky Energie bylin obsahují 49 bylin, které působí na naše tělo. Bylinný přípravek byl vytvořen dle dávného receptu z čínské dynastie Tang a je patentován.

203 Kč

Body: 5.8

Skladové číslo: 61901

Dostupnost: Skladem

TianDe vložky Energie bylin obsahují složení 49 bylin, které působí na naše tělo. Bylinný přípravek byl vytvořen dle dávného receptu z čínské dynastie Tang a je patentován. Obsahují: Oměj čínský, vanilka, Andělika čínská, libeček, mátu, zimolez a další. Exkluzivní technologie výroby vložek od tianDe „Energie bylin“ zahrnují micro milling rostlinných buněk.

Účinky:
Fytoterapie - příjem bylinných složek přímo přes výstelku a vnějších pohlavních orgánů.
Phytoncandes - éterické oleje schopné usmrcovat mikroby se odpařují od povrchu bandáže, působí harmonizujícím účinkem na meridiány Chun May a Zen May.
Akupresura - stimuluje biologicky aktivní body jemným přitlačením bandáže k tělu (90 biologicky aktivních bodů v oblasti perineu).

TianDe denní hygienické vložky mají následující vlastnosti:
- normalizují acidobazickou rovnováhu, potlačují vývoj patogenních bakterií;
- pomáhají obnovit zdravou mikroflóru v pochvě;
- zlepšují krevní oběh, odstraňují otok v genitální oblasti, odstraňují stagnaci;
- zmírňují bolest, snižují klimakterické projevy, pomohou zlepšit výsledky dosažené při komplexní léčbě, zvyšují citlivost mikroorganismů na antibakteriální přípravky, zvyšují svalový tonus v malé pánvi.

Naposledy navštívené

Přihlášení