Panel uživatele

Lifting Effect Transdermal Complex 3 g/7 ml

Lifting Effect Transdermal Complex 3 g/7 ml

Použití transdermálního komplexu s liftingovým efektem od TianDe je vynikající alternativou operačního vypnutí obličeje a injekčních metod. Přípravek dodává pokožce kolagen, aktivizuje syntézu vlastních kolagenových vláken, obnovuje pružnost pleti a zřetelný ovál obličeje.

1153 Kč

Body: 44

Skladové číslo: 12201

Dostupnost: Skladem

Použití transdermálního komplexu s liftingovým efektem od TianDe je vynikající alternativou operačního vypnutí obličeje a injekčních metod. Přípravek dodává pokožce kolagen, aktivizuje syntézu vlastních kolagenových vláken, obnovuje pružnost pleti a zřetelný ovál obličeje. Vhodný pro všechny typy pleti od 35 let. NUTNÝ pro pleť 50 +.
Komplex zahrnuje dva přípravky, kterými jsou obnovující mezokoktejl a mikrokapslový kolagen:
1. Mezokoktejl - skládá se z unikátní kombinace beta-glukanu, glukosaminu, peptidů kolagenu a kyseliny hyaluronové, která spouští v tkáních místní imunitní reakci a přirozené procesy regenerace poškozených buněk a urychluje růst nových buněk pokožky. Aktivizuje syntézu kolagenových vláken a elastinu, aktivně hydratuje a vyživuje a obnovuje strukturu mladé pleti.
2. Mikrokapsle - mikropaslový kolagen spouští proces obnovy kožních buněk zvnitřku, podporuje syntézu bílkoviny v buňkách a růst kolagenové struktury v tkáních. Tím účinně vyplňuje vrásky a vypíná pokožku. Díky unikátní technologii mikrokapslí je kolagen plně absorbován kožními buňkami, aniž by to vedlo ke ztrátě nebo okysličení aktivní látky.

Použití:
1. Pomocí dávkovacího aplikátoru naneste několik kapek mezokoktejlu (přípravek č.1) na konečky prstů a rozetřete je na čistou pokožku obličeje.
2. Naneste malé množství mikrokapslí (přípravek č.2) na polštářek prstu a poklepávajícími pohyby jej rovnoměrně vetřete na místa pokožky ošetřená mezokoktejlem.
3. Jako třetí vrstvu opět rozetřete na pokožku mezokoktejl.
4. K rovnoměrnému rozetření přípravku promasírujte pokožku. Naneste na suchou očištěnou pokožku 1×denně (večer, 2 hodiny před spánkem), a to v případě mírných příznaků ochabování pokožky, 2×denně v případě výrazných problémů.

Vhodné je použití masážního válečku Ampulové kosmetické přípravky vyrobené na bázi nanotechnologií mají řadu nesporných výhod oproti tradičním kosmetickým přípravkům: okamžitě pronikají do pokožky; jsou plně vstřebávány, aniž by docházelo ke ztrátě jejich prospěšných vlastností; jsou pokožkou absorbovány jako přirozené látky identické s kožními buňkami; zajišťují adresní dodání aktivních látek, to znamená, že působí v těch buňkách, kde jsou zapotřebí; pronikají do nejhlubších vrstev pokožky, která je nepřístupná pro běžné přípravky; stimulují přirozené procesy regenerace; aktivně zvyšují životaschopnost kožních buněk; posilují obranné funkce pokožky; nemají vedlejší účinky. Pro zachování a kvalitnímu zlepšení stavu pokožku, navrácení jí krásy a svěžesti, je nezbytné doručit speciální hydratační, vyživující a obnovující složky do hlubokých vrstev.

 

Naposledy navštívené

Přihlášení