Panel uživatele

Omlazující krém-booster na ruce s mucinem hlemýžďů, 60 g

Omlazující krém-booster na ruce s mucinem hlemýžďů, 60 g

Krém hydratuje a změkčuje suchou pokožku rukou, urychluje hojení malých ranek, dělá kůže měkkou a hedvábnou. Stimuluje tvorbu kolagenu a elastinu v kůži, zlepšuje jejich strukturu a pružnost.

177 Kč

Body: 5.6

Skladové číslo: 44605

Dostupnost: Skladem

Omlazující krém-booster na ruce s mucinem hlemýžďů od TianDe (slovo " booster " v angličtině znamená "posílit, zvýšit").
Mucin - tajemství žláz, které produkují hlemýždi v reakci na poškození regenerace tkání (je to také druh boosteru), jež je schopen urychlit proces obnovy a omlazení pokožky.
Mucin poskytuje :
REGENERACE - podporuje obnovu buněk, redukuje nedokonalosti pokožky
REVITALIZACE - vyhlazuje stávající vrásky, zpomaluje tvorbu nových vrásek, zvyšuje turgor;
OCHRANA KŮŽE - obsahuje antioxidanty, zabraňuje účinkům oxidačního stresu proniknout do pleti, posiluje mechanismy ochrany před bakteriemi. Aktivními složkami booster krému jsou také aminokyseliny kukuřice: lysin, threonin, methionin. Lysin aktivuje syntézu kolagenu v pokožce a zabraňuje její degradaci. Treonin hydratuje pokožku, podílí se na syntéze kolagenu. Methionin pevně váže kolagenová vlákna a zajišťuje pružnost pokožky.

Krém hydratuje a změkčuje suchou pokožku rukou, urychluje hojení malých ranek, dělá kůže měkkou a hedvábnou. Stimuluje tvorbu kolagenu a elastinu v kůži, zlepšuje jejich strukturu a pružnost. Zabraňuje dehydrataci a loupání. Krém okamžitě absorbuje do vnější i vnitřní část dlaní. Absolutně nevyžaduje další pomocné manipulace (masáž, hladění,) pro urychlení vstřebávání. Snadno a rychle proniká do horní vrstvy kůže rukou již v procesu aplikace. 

Krém se okamžitě vstřebává na vnější a vnitřní straně dlaní bez další manipulace (masáž, poplácávání, roztírání), tvoří neviditelný ochranný film. Nezanechává žádné stopy na tašce, oblečení, dokladech.

Krém má nevtíravé rostlinné aroma, je vhodný pro ženy i muže.

POUŽITÍ:
Naneste na čistou pokožku rukou.

Naposledy navštívené

Přihlášení