Panel uživatele

Vyživující šampon s kořenem ženšenu 450ml

Vyživující šampon s kořenem ženšenu 450ml

Vyživující šampon s výjimečně vysokým obsahem extraktu žen-šenu, který dokonale vyživuje Vaše vlasy, stimuluje imunitní systém pokožky hlavy, obnovuje vlasovou strukturu, zlepšuje jejich růst, prodlužuje životní cyklus. Díky své jemné formuli šampon dokonale čistí vlasy, takže jsou měkké a poddajné.

328 Kč

Body: 7.6

Skladové číslo: 20102

Dostupnost: Skladem

Vyživující šampon s vyjímečně vysokým obsahem extraktu ženšenu od TianDe který dokonale vyživuje Vaše vlasy! Vyjímečně vysoký obsah extraktu z žen-šenu vyživuje vlasy, stimuluje obranyschopnost vlasové pokožky hlavy a životaschopnost vlasových cibulek, obnovuje strukturu vlasu, zlepšuje růst vlasů, prodlužuje jejich životnost. Výborně vlasy myje, dodává jim měkkost a "poslušnost" při česání. Péče o pokožku hlavy tímto šamponem předchází vzniku lupů.

Použití: Rovnoměrně naneste na vlhké vlasy, nechte působit 1-2 minuty, poté opláchněte vodou. Šampon má výborné výsledky u našich zákaznic. Vlasy jsou pevnější, méně se lámou jsou zdravější. Ženšen je v lahvičce vložen a proto je šampon velmi silný a nedoporučuje se ihned po barvení vlasů. Kořen je dva roky stár. Doporučujeme po jednom až dvou aplikacích umytí chemickým šamponem. Poté barva vlasů bude držet a Vaše vlasy získají potřebnou výživu.

Naposledy navštívené

Přihlášení