Panel uživatele

Regenerační balzám na vlasy s extraktem ženšenu 500g

Regenerační balzám na vlasy s extraktem ženšenu 500g

Balzám obsahuje extrakt z kořene ženšenu, aktivně obnovuje strukturu vlasů a stimuluje jejich růst, zabraňuje vypadávání. Vlasy jsou silnější, hedvábné, objemné a lehce upravitelné.

357 Kč

Body: 10.3

Skladové číslo: 20115

Dostupnost: Skladem

Balzám obsahuje extrakt z kořene ženšenu, aktivně obnovuje strukturu vlasů a stimuluje jejich růst, zabraňuje vypadávání. Vlasy jsou silnější, hedvábné, objemné a lehce upravitelné. Chrání před UV zářením. Určeno pro všechny typy vlasů, hlavně pro vlasy oslabené chemickými přípravky.

Použití: Rovnoměrně nanést cca jednu polévkovou lžíci na vlhké umyté vlasy. Nechat působit 2-3 minuty a poté pečlivě omýt vodou. Také je velmi vhodný do zábalů, obsahuje kořen ženšenu 5 let starého. Je velmi aromatický. Jedná se o velmi aromatický ženšen, balzám má specifickou vůni. Nedoporučuje se použít po nabarvení vlasů. Po dalším ošetření můžete balzám používat a těšit se z plných a krásných vlasů.

Přihlášení

Vážení zákazníci,

servisní centrum a prodejna TianDe v Břeclavi je OTEVŘENA dle běžné otevírací doby.
V případě, že se nechcete dlouze zdržovat v prostorách prodejny, využijte možnosti objednávky telefonicky na č. 777 773 983, nebo přes webové stránky www.tiandebreclav.cz s rychlým osobním odběrem. Zboží budete mít nachystáno k vyzvednutí.

V případě zájmu si můžete nechat zaslat objednávku na adresu domů za pouhých 29,- Kč.

Děkujeme za podporu a věříme, že tato tíživá situace bude brzy za námi.