Panel uživatele

Omlazující krém na ruce Lingzhi, 80 ml

Omlazující krém na ruce Lingzhi, 80 ml

Aktivuje proces regenerace buněk, vyhlazuje vrásky a předchází jejich vzniku, takže pokožka na rukou se stává mladou a hladkou

143 Kč

Body: 3.6

Skladové číslo: 40106

Dostupnost: Skladem

Určený pro intenzivní péči o ruce, nehty a kutikulu (nehtovou ploténku), má zjemňující, hydratující a hojící účinky. Podporuje proces regenerace poškozených buněk, vyhlazuje vrásky, zesvětluje pigmentové skvrny a omezuje jejich vznik, omlazuje a zjemňuje pokožku rukou. Jemná textura se rychle vstřebává a dodává rukám pocit pohodlí. Možno použít i na nohy.
Společnost tianDe ve svých kosmetických produktech hojně využívá extrakt z Ling zhi (Lingzhi extract). Je produktem ziskávaným z houby ling zhi (ganoderma lucidum, nebo též známá pod názvem REISHI), která je nazývána "houbou nesmrtelnosti", obsahuje všechny nezaměnitelné aminokyseliny, zaměnitelné aminokyseliny, vitamin „R a D, vápník, fosfor, železo, aktivní polysacharidy. Ling zhi se liší od mnoha ostatních hub tím, že se v jejím složení nacházejí nejen aktivní protiotokové polysacharidy, ale i takzvané terpenoidy, které zvyšují odolnost proti stresu a brání hromadění volných radikálů. Dnešní klinické výzkumy zjistily protizánětlivý, protivirový, antimikrobní, protialergický, tonizující a adaptogenní účinek.

Aktivuje proces regenerace buněk, vyhlazuje vrásky a předchází jejich vzniku, takže pokožka na rukou se stává mladou a hladkou. Lehká nemastná textura zajišťuje rychlé vstřebávání krému, okamžitě navrací rukám pocit pohodlí.

POUŽITÍ:
Naneste krém na čistou pokožku rukou.

Naposledy navštívené

Přihlášení