Panel uživatele

Top vrstva na nehty s matujícím efektem, 10 ml

Top vrstva na nehty s matujícím efektem, 10 ml

Sledujete módní tendence v manikúře? Nyní jsou nejpopulárnější něžné matné nehtíky. Myslíte si, že takovou manikúru je možné vykouzlit jenom v salonu krásy? Vůbec ne!

161 Kč

Body: 4.1

Skladové číslo: 80139

Dostupnost: Skladem

Sledujete módní tendence v manikúře? Nyní jsou nejpopulárnější něžné matné nehtíky. Myslíte si, že takovou manikúru je možné vykouzlit jenom v salonu krásy? Vůbec ne! Pomocí top vrstvy na nehty s matujícím efektem od TianDe budete moct vytvořit moderní manikúru, aniž byste opustila pohodlí svého domova.
Top vrstva plní hned několik funkcí:
1. Zajišťuje ideální matnou tečku. Nyní nemusíte kupovat speciální matující lak, můžete vytvořit tento něžný sametový efekt na jakémkoli laku ze své kolekce. Jednoduše naneste na své nehty oblíbenou barvu, počkejte, až lak zcela vyschne a poté naneste matující top vrstvu. Stačí několik minut a tradadá - vaše nehty jsou jako něžný samet! Aby manikúra byla maximálně efektní, doporučujeme používat matující vrstvu na zářivé odstíny laků od TianDe.
2. Nová manikúra nadlouho. Top vrstva s matujícím efektem pomůže značně prodloužit životnost vašeho laku a zajistí až sedm dní dokonalé manikúry.
3. Žádné prasklinky. Díky svému složení top vrstva spolehlivě spojuje všechny vrstvy laku do jedné a několikanásobně zvyšuje pevnost vaší manikúry.

Použití: Nanášejte na zcela vyschlý lak na nehty jako finální vrstvu.

Přihlášení

Vážení zákazníci,

servisní centrum a prodejna TianDe v Břeclavi je OTEVŘENA dle běžné otevírací doby.
V případě, že se nechcete dlouze zdržovat v prostorách prodejny, využijte možnosti objednávky telefonicky na č. 777 773 983, nebo přes webové stránky www.tiandebreclav.cz s rychlým osobním odběrem. Zboží budete mít nachystáno k vyzvednutí.

V případě zájmu si můžete nechat zaslat objednávku na adresu domů za pouhých 29,- Kč.

Děkujeme za podporu a věříme, že tato tíživá situace bude brzy za námi.