Panel uživatele

Termoochranný sprej s keratinem pro barvené vlasy, 200 ml

Termoochranný sprej s keratinem pro barvené vlasy, 200 ml

SLEVA

Termoochranný sprej s keratinem pro barvené vlasy, který účinně chrání před teplem, - snižuje škodlivé účinky při úpravě vlasů elektrickými přístroji, dodává objem, chrání zářivé barvy barvených vlasů, má antistatické účinky.

267 Kč

314 Kč Sleva 15%

Body: 8.5

Skladové číslo: 20148

Dostupnost: Skladem

Výrobce: TianDe

Vlasy jsou denně vystavovány negativním vlivům životního prostředí. A aby toho nebylo málo, určitě je sušíte fénem, narovnáváte je žehličkou a pravidelně je namotáváte na horkou kulmu. Těchto rychlých a pohodlných způsobů úpravy vlasů se člověk snadno nevzdá a ani nemusí. Důležité však je minimalizovat škodlivé účinky moderních přístrojů. S tím vám pomůže termoochranný sprej s keratinem pro barvené vlasy od TianDe.

Termoochranný sprej s keratinem pro barvené vlasy:
- účinně chrání před teplem
- snižuje škodlivé účinky při úpravě vlasů elektrickými přístroji
- dodává objem
- chrání zářivé barvy barvených vlasů
- má antistatické účinky

Sprej díky svému bohatému složení vlasy hluboce hydratuje, dodává jim jemnost a hedvábnost. Neutralizuje statickou elektřinu a udrží vaše lokny pod kontrolou. Aktivní složky pečují o vaše vlasy a předcházejí vymývání barvy. Nyní budou vaše vlasy vždy jasné a zářivé.

POUŽITÍ:
Přípravek nastříkejte na vlhké či suché vlasy po celé jejich délce, pro získání většího objemu naneste ke kořínkům vlasů.

Naposledy navštívené

Přihlášení