Panel uživatele

Pro zářivou pleť a hebké ruce

Pro zářivou pleť a hebké ruce

AKCE

Dva přípravky – regenerační krém pro zářivou pleť Góji a krém na ruce Goji Shambala + za 1 Kč krémová maska na obličej Mořský elixír.

421 Kč

Body: 12.5

Skladové číslo: A180220012

Dostupnost: Skladem

Asijské ženy jsou odedávna známé svou bezchybnou a zářivou pokožkou. A to vše díky zodpovědném přístupu k péči o ni a používání exotických složek, jako například goji. Výtažek z těchto prospěšných „omlazujících" bobulí, který je součástí produktů řady „Asian Beauty", vám pomůže posílit a chránit pokožku. Pořiďte si pleťový krém a krém na ruce s touto účinnou složkou, a jako bonus za 1 Kč získáte krémovou masku na obličej dle vlastního výběru.

Podmínky:
Kupte dva přípravky – regenerační krém pro zářivou pleť Góji a krém na ruce Goji Shambala, a za 1 Kč získáte krémovou masku na obličej dle vlastního výběru: Aloe, Ledovcovou vodu nebo Mořský elixír.

1 + 1 = 3

Akce platí do vyprodání zásob. Společnost si vyhrazuje právo na změnu podmínek a platnosti akcí.

Přihlášení

Vážení zákazníci,

servisní centrum a prodejna TianDe v Břeclavi je OTEVŘENA dle běžné otevírací doby.
V případě, že se nechcete dlouze zdržovat v prostorách prodejny, využijte možnosti objednávky telefonicky na č. 777 773 983, nebo přes webové stránky www.tiandebreclav.cz s rychlým osobním odběrem. Zboží budete mít nachystáno k vyzvednutí.

V případě zájmu si můžete nechat zaslat objednávku na adresu domů za pouhých 29,- Kč.

Děkujeme za podporu a věříme, že tato tíživá situace bude brzy za námi.