Panel uživatele

Odkud pochází kosmetika TianDe

TianDe - "Nebeská dokonalost"

Kosmetika TianDe čerpá sílu z bylin Altaje, Tibetu a Číny.

Produkty TianDe vychází ze starých přírodních receptur, které lidstvo léčí už tisíce let. Po vzoru altajské, tibetské a čínské medicíny harmonizují tělo i psychický stav člověka. Některé výrobky pracují s větším počtem účinných látek, než je běžné v našem zdravotnictví. 

V Altaji, v nedotčené přírodě uprostřed vysokých hor roste 300 druhů léčivých bylin, jejichž sílu využívá TianDe pro své produkty.
Také se k výrobě TianDe produktů inspiruje tibetskou a čínskou medicínou. Nezabývá se jen zdravotními komplikacemi, ale i samotnou příčinou potíží, k tomu využívá jak byliny, tak minerály a koření. Jedná se o komplexní přístup k lidskému tělu i duši.

Společnost TianDe byla založena v roce 2007 na Altaji, v jednom z nejekologičtějších regionů na planetě, na českém trhu má zastoupení od roku 2012. Tato mezinárodní korporace zdraví a krásy je nyní zastoupena již v 32 zemích světa.

Produkce TianDe odpovídá vysokým mezinárodním standardům kvality.

 

 

Přihlášení

Vážení zákazníci,

servisní centrum a prodejna TianDe v Břeclavi je OTEVŘENA dle běžné otevírací doby.
V případě, že se nechcete dlouze zdržovat v prostorách prodejny, využijte možnosti objednávky telefonicky na č. 777 773 983, nebo přes webové stránky www.tiandebreclav.cz s rychlým osobním odběrem. Zboží budete mít nachystáno k vyzvednutí.

V případě zájmu si můžete nechat zaslat objednávku na adresu domů za pouhých 29,- Kč.

Děkujeme za podporu a věříme, že tato tíživá situace bude brzy za námi.